filter Filtravimas

Jūsų verslui tik tai, kas tobula. Mercedes-Benz Vito


Atraskite ypatingus UAB Silberauto pasiūlymus.


Vito Mixto

Vito Keleivinis
Vito KrovininisVito Mixto – keleivinis ir krovininis furgonas viename.


Vito Mixto šūkis: „Vienas už visus“. Jis vienodai įspūdingas tiek kaip keleivinis, tiek kaip krovininis furgonas. Jei reikia pervežti žmones ir prekes tuo pačiu metu, universalus Vito Mixto įvykdys šią užduotį ekonomiškai, patikimai ir profesionaliai.


Galite rinktis iš trijų furgono ilgių (kompaktiškas, ilgas ir pailgintas). Kiekvienas iš jų turi didžiulį krovinio skyrių bei yra neįtikitėnai erdvius keleivių salonus. Net jei gabenamas krovinys ir keleiviai vienu metu, keleivių komfortas nuo to nei kiek nenukenčia. Čia pakanka vietos viskam ir visiems.

Mercedes-Benz Vito Tourer.


Vito padės judėti į priekį – ne tik kelyje, bet ir jūsų įmonės sėkmės link. Ši transporto priemonė gali tapti tikru pavyzdžiu kalbant ne tik apie ekonomiškumą ir kokybę, bet ir apie įvairovę bei saugumą. Tokia komercinės paskirties transporto priemonė puikiai tinka profesionaliam keleivių vežimui.


Ši transporto priemonė, kuri suvartoja nuo 5,8 l degalų 100 km, yra ekonomiškesnė nei kada nors anksčiau. O naudodamiesi naujoviškomis pagalbos vairuotojui ir saugos sistemomis, tikslą pasieksite dar saugiau. Pasirinkite tinkamiausią transporto priemonę pagal savo poreikius.

Vito krovininis furgonas. Sukurtas, kad galėtumėte užtikrintai dirbti.


Norite būti pasirengę važiuoti bet kada? Negalite atsispirti naujiems iššūkiams? Darbe esate orientuoti į tikslą? Tuomet Vito kaip tik jums. Vito krovinins furgonas padės judėti į priekį – ne tik kelyje, bet ir jūsų įmonės sėkmės link. Ši transporto priemonė gali tapti tikru pavyzdžiu kalbant ne tik apie ekonomiškumą ir kokybę, bet ir apie įvairovę bei saugumą. Tokia komercinės paskirties transporto priemonė puikiai tinka keleiviams profesionaliai vežti.


Vito furgone yra galimybė įdiegti Mercedes PRO connect. Tai  profesionalus ryšio sprendimas, kuris sujungia įmones su jų automobiliais ir padeda didinti Jūsų įmonės efektyvumą ir produktyvumą, užtikrinant valdymą ir kontrolę bei materialinį planavimą kelyje. Todėl pažangiai bus diegiamos šios funkcijos: vagystės valdymas, eko monitorius, eko vadovas, saugos monitorius, saugos vadovas ir kitos paslaugos.

Pasirinkta kryptis – tiesiai į sėkmę.


Kad ir kokį tikslą pasirinksite, Vito padės jums sėkmingai jį pasiekti. Vito gaminamas trijų ilgių ir gali būti puikiai priderintas prie atskirų erdvės reikalavimų, tai unikali produkto koncepcija su didžiulėmis plėtros galimybėmis.

Specialūs UAB "Silberauto" pasiūlymai įvairiems Mercedes-Benz Vans modeliams!Sužinokite daugiau.